تا حالا شده این جوری به حرفای خدا گوش کنید؟؟؟!!!


    سلام  به همه دوستان عزیزم
    تا حالا شده این جوری به حرفای خدا گوش کنید؟؟؟!!!
    
    
    سوگند  به  روز  وقتی  نور می گیرد  و به شب  وقتی آرام  می گیرد  که من  نه تو را رها  کرد ه ام و نه با  تو دشمنی کرد ه ام. (ضحی 1-2)
    افسوس که هر کس را به تو فرستادم  تا  به تو بگویم دوستت دارم و راهی پیش پایت بگذارم او را که مرا به سخره گرفتی. (یس  30) 
    و هیچ پیامی از پیام هایم به تو نرسید مگر از آن روی گردانیدی.(انعام 4)
    و با خشم رفتی و فکر کردی هرگز بر تو  قدرتی نداشته ام(انبیا 87)
    و  مرا به مبارزه طلبیدی  و چنان توهم زده شدی که  گمان بردی  خودت بر همه چیز  قدرت   داری. (یونس  24)
    و این در حالی  بود که حتی مگسی را نمی توانستی و نمی توانی بیافرینی و اگر مگسی از تو چیزی   بگیرد نمی توانی از او پس بگیری  (حج 73)
    پس چون   مشکلات از  بالا  و پایین آمدند و  چشمهایت از وحشت فرورفتند، و قلبت آمد توی گلویت  و تمام  وجودت لرزید چه لرزشی، گفتم کمک هایم در راه است و چشم دوختم ببینم که باورم میکنی اما به من گمان  بردی چه گمان هایی ( احزاب 10)
    تا زمین با  آن فراخی بر تو تنگ آمد  پس حتی از خودت هم به تنگ آمدی و یقین کردی که هیچ پناهی جز من نداری، پس من به  سوی تو بازگشتم تا تو نیز به سوی من بازگردی ، که من مهربان ترینم در بازگشتن. (توبه 118)
    وقتی در تاریکی ها  مرا  به زاری خواندی که اگر تو را برهانم  با من می مانی، تو را از اندوه رهانیدم اما  باز  مرا  با دیگری در عشقت شریک کردی (انعام  63-64)
    این عادت دیرینه ات بوده است، هرگاه که خوشحالت کردم از من روی گردانیدی و  رویت را آن طرفی کردی و هروقت سختی به تو رسید  از من ناامید شده ای. (اسرا 83)
    آیا من برنداشتم از دوشت باری که می شکست پشتت؟ (سوره شرح 2-3)
    غیر از من  خدایی که برایت خدایی کرده است ؟ (اعراف 59)
    پس کجا می روی؟ (تکویر 26)
    پس از این سخن دیگر به کدام سخن می خواهی ایمان بیاوری؟ (مرسلات 50)
    چه چیز جز بخشندگی ام  باعث شد تا مرا که می بینی خودت را بگیری؟(انفطار 6)
    مرا  به یاد می آوری ؟ من همانم که بادها را می فرستم تا ابرها را  در  آسمان پهن کنندو ابرها را پاره پاره  به هم فشرده می کنم تا  قطره ای باران از  خلال آن  ها بیرون آید و به خواست من  به تو اصابت کند تا  تو فقط  لبخند بزنی، و این در حالی بود که پیش از فرو افتادن آن قطره باران، ناامیدی تو را پوشانده بود  (روم 48)
    من همانم که می دانم در روز روحت چه جراحت هایی برمی دارد ، و در شب روحت را در خواب به تمامی بازمی ستانم  تا به  آن آرامش  دهم و روز  بعد دوباره آن را به زندگی برمی انگیزانم  و  تا مرگت که به سویم بازگردی به این کار ادامه می دهم. (انعام  60)
    من همانم که وقتی می ترسی به تو امنیت  می دهم  (قریش 3)
    برگرد، مطمئن برگرد، تا یک بار دیگه  با هم باشیم (فجر 28-29)
    تا یک بار دیگه  دوست داشتن همدیگر را تجربه کنیم. (مائده 54)
    و آنگاه که دوست داری کسی به یادت باشد به یاد من باش که همواره به یادت هستم (بقره 152)

/ 13 نظر / 12 بازدید
نمایش نظرات قبلی
solmaz

اقای ابراهیمی عزیز در حالیکه دارم مینویسم براتون با خوندن حرفای خدا زدم زیر گریه با چشمانی اشکبار براتون مینویستم اگه باز هم از این آیات قرآنی داشتین بفرستین ممنون سولماز[لبخند]

طیبه

:)[قلب]

صمدیان

سلام بر شما متن حرفهای خدا بسیار زیبا بود مرا تکان داد و منقلب کرد خدا خیر دنیا و آخرت نصیبتان کند، انشاالله عاقبت به خیر شوید. بسیار سپاسگزارم.[گل][لبخند]

عضدی

همین بس که "ما از اوییم و به سوی او باز خواهیم گشت."

لیلی

سلام دراین چندسال افتخار می کنم که یکی از خوانندگان سالم ترین وبهترین گروه فضای مجازی در کشور هستم. آرامش و لذت مطالب شما حرف ندارد![لبخند][گل] این دل انگیزترین دیدگاه از ایات خداوند بود. دستتان درد نکند.(تبریز)

با سلام.همین بس که این کارتون امید بند ه ای رو به خداش باز برگردوند من جو گیر نشدم بخاطر این متن نه فقط خیلی وقت بود دنبال همین خدا میگشتم که مثل سابق با من دوباره رفیق باشه. یه خواهش دارم دعا کنید برام تا که از دنیام رها باشم.این بزرگترین و قدیمی ترین آرزو ی من هس. دعا گو یتان هم هستم.التماس دعا

فروغ

سلام. واقعا خدا اینقدر مهربونه.. اگه اینجوری باشه که هست. باید بیماری سرطان عشقم رو درمان کنه.. البته خود نامزدم در حال درمان هست.. اما خدای من کمکم میکنه؟

فاطیما

خیلی تکون دهنده بود.بعضی وقتا ما بنده ها یه طرفه به قاضی میریم و هرچی دلمون میخواد به خدا میگیم.ولی خدا خیلی دوستمون داره .خیلی.خیلی زیاد.یاد یه طرفه رفتنای خودم افتادم.[گل]

هدا

با سلام خیلی خیلی منقلب کننده بود،عالی بود،فقط یه سوال این ایات چطور به این صورت درآمدند،آیا یک نوع ترجمه است؟

سعید

با تشکر فراوان از اینکه ما را به یاد خدا می اندازید و آنچه را که درس زندگی است و در قرآن امده را به یادمان میاندازید. در پناه حق....