پيشگيری قبل از وقوع حادثه

با سلام
جمعه ای که گذشت یکی از دوستان عزیزم  در غم از دست دادن تنها پسرش ( حسین) به سوگ نشست و برای همیشه رخت عزا به تن کرد. آری او حسین 20 ساله اش را با دنیایی از امید و آرزو ها به آغوش خاک سپرد. حسین بر اثر تزریق مواد مخدر (که یکی از دوستانش برای اولین و آخرین بار به او داده بود ) برای همیشه از میان ما رفت. آری او که می خواست  این ماده مخدر را امتحان کند به اصرار دوستش ،این کار را انجام داد و نیم ساعت بعد در حالی که در آغوش مادرش پرپر میزد جان به جان آفرین تسلیم کرد. آری تنها یک کنجکاوی ساده!
آری مصرف مواد مخدر این افیون مرگ  روزی هزاران نفر مانند حسین روانه قبرستانها می کند چرا؟ چون جوانند و نادان !
دوستان خوبم
بیایید مواظب خواهران و برادران خود باشیم ، نگذاریم دوست نماها آنها را برای همیشه از ما بگیرند و برای صبر و تسلای دل این مادر دعا کنیم.
به امید روزی که دیگر شاهد چنین مرگهائی نباشیم.  
از جناب آقای سید علیرضا ابراهیمی مدیریت وبلاگ ایران سره تشکر می کنم و عاجزانه خواستارم که این درد و دل کوتاه من را روی وبلاگ  قرار دهند.
با تشکر
مرجان
/ 2 نظر / 13 بازدید
مسافر تنها

سلام دوسته عزيزم اميدوارم که حالت خوب باشه مطلب زیبایی بود کاخ تنهايی من يک ساله شد يه جشن کوچولو گرفتم اميدوارم که بياييو اين شاديو تکميل کنی..منتظرت هستما ******** سهم من پايين رفتن از پله متروکی است و به چيزی در پوسيدگی و غربت واصل گشتن. سهم من گردش حزن آلودی در باغ خاطره هاست.

پريا

سلام. متاسفم. هميشه ترس از گرفتاری به اين بلا برای همه خانواده ها وجود داره و چقدر تاسفباره از دست دادن يک جوان.. اميدوارم خدا به خانواده او صبر وبه ما بينش برای پيشگيری از اين فجايع رو بده